Fagyasztószekrény javítás szolgáltatásra van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 11 hűtőgép szerelő közül! Korrekt fagyasztószekrény javítás árak — 6500-12200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Székesfehérváron környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 hűtőgép szerelő most online

Peter

Peter

Еrdekel.

Karoly

Karoly

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fagyasztószekrény javítás Székesfehérváron?

6500 - 12200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

György F.
György F. 8000 Székesfehérvár Online

A megoldások embere vagyok. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. . Bankkártyás fizetés. Garancia a javításokra. Országosan.

  • Fagyasztószekrény javítás

    3100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon kedves és udvarias volt a kiszolgálás és gyorsan megoldották a problémám.

Zsolt H.
Zsolt H. 8019 Székesfehérvár Online

Tisztelt megrendelők! 5 munkanapos állapotfelmérés és bevizsgálás.Az árajánlatunkra árgaranciát vállalunk. Adatmentésre van szüksége? Van megoldásunk! Szakértelem és 30 éves tapasztalat. Professzionális minőség. 30 éves tapasztalat. Adatmentés árgaranciával.

    5400 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Kedves segìtsėg gyors szolgàltatàs

László M.
László M. 8000 Székesfehérvár Online

Székesfehérvár dolgozom, megyében is! Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Élettartam Garancia. Magas szakértelem.

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, gyors szerviz, szimpatikus tulajjal, aki szereti a kihívásokat! :) A parkolás és továbbhaladás jól megoldott, közvetlenül a bolt előtt. Ár: megfizethető. Én is kb ennyiért.vállalnám.

Balázs K.
Balázs K. 8000 Székesfehérvár Online

Székesfehérvár dolgozom, megyében is! Mosó- mosogatógép-hűtő-villanybojler-villanytűzhely javítása, tapasztalt szakemberekkel. Szervizháttérrel állunk a rendelkezésükre. Hívjon . hétvégén is felár nélkül. álláslehetőség. Szolgáltatások: mosógép, mosogatógép, hűtőgép, villanybojler.

    3900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Közvetlen,de udvarias kommunikáció.Profi szaktudás.Szakmai véleményét és javaslatait az ügyfél számára is érthetően fogalmazza meg.

József R.
József R. 8019 Székesfehérvár Online

József vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Telefonos konzultáció. Javítás új alkatrészekkel. Reális árak.

    3300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Kedves, segítőkész csapat, szuper szolgáltató!

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő fagyasztószekrény javítás közben Székesfehérváron

Fagyasztószekrény javítás: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a fagyasztószekrény javítás átlagos ára 4500 - 8400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hűtőgép Szerelők - hogyan válasszunk Székesfehérváron?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hűtőgép szerelőt Székesfehérváron?

Ebben a pillanatban 14 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KŐFELVERŐDÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk hűtőgép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható karosszéria lakatost hívnod akkor, ha erre van szükséged: kőfelverődés javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy hűtőgép szerelő segítségét?

Egy jó karosszéria lakatos a kőfelverődés javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha hűtőgép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!