Video lejátszó javítás szolgáltatásra van szükséged Debrecenben és környékén?

Lejátszó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj lejátszó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 24 lejátszó szerelő közül! Korrekt video lejátszó javítás árak: 3500-6600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Debrecenben környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 lejátszó szerelő most online

Ákos

Ákos

Еrdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a video lejátszó javítás Debrecenben?

3500 - 6600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb lejátszó szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lejátszó szerelőt!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Video lejátszó javítás

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Minden rendben ment. Elvégeztem egy diagnosztikai vizsgálatot, és megtaláltam a probléma okát. Köszönöm a technikusnak.

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Remek szakember, azonnal megértette a problémát, mindent gyorsan és jó minőségben csinált, ajánlom!

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Képzett és tökéletesen működött minden, ami rosszul ment. Nagyon szépen köszönöm!

Rendelj lejátszó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy lejátszó szerelő video lejátszó javítás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Video lejátszó javítás: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a video lejátszó javítás átlagára 3800 - 7100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Debrecenben a video lejátszó javítás szolgáltatáshoz már 29 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok lejátszó szerelőt Debrecenben?

Most 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VIDEO LEJÁTSZÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek lejátszó szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lejátszó szerelőt keresned ha szükséged van erre: video lejátszó javítás.

Milyen feladatokhoz kérheted egy lejátszó szerelő segítségét?

Egy profi lejátszó szerelő a video lejátszó javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen esetben van szükséged a következőre: lejátszó szerelő?

Ha profi lejátszó szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A video lejátszó javítás és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.